5 Eesti mööblitootjat, millel silma peal hoida

Kohalikku toodangut hinnatakse üha enam, seda samuti ka mööblitööstuses, milles on Eesti teinud ääretult suured sammud. Järgmised kolm mööblitootjat on jäänud silma enda omapäraste lahenduste ja tootmise põhimõtetega.

Radis – on perefirma, kes alustas tootmist aiamööblist ja tänaseks loob lihtsa, kuid konkreetse stiiliga mööblit nii koju kui ka kontorisse. Kaseviinerist valmistatud mööbel on vastupidav, moderne ja keskkonnasõbralikult toodetud. Looduslähedus väljendub paljude mööbliesemete disainis ja kindlasti üheks vaieldamatult silmapaistvamaks tooteks on lehmakujuline laud, mis sobib nii kirjutuslauaks kontorisse kui ka perekonna söögilauaks. Tutvu Radise teiste toodetega siin.

Allikas: http://www.radis.ee/tooted/laud-lehm-1

Kasevineerist on saanud mööblitootmises tõeline hitt – Muruum, Eesti mööblitootja, valmistab enda toodangu ka just sellest kodumaisest puidust. Lihtsus ja terviklikkus iseloomustavad Muruumi kollektsiooni, milles leidub lastetuppa sobilikke kappe, voodeid, laudu kui ka riiuleid. Uskumatult põnevaks muudab mööblisarja just see, et iga mööblieset on võimalik disainida lisa aksessuaaridega, milleks on spetsiaalselt loodud baldahhiinid, kapiukse katted, dekoratiivpadjad, erinevaks stiiliks. Nii saab näiteks alguses ühest mööbliesemest kujundada printsessile sobiliku voodi ja aja möödudes disainida see ümber hoopis värviküllaseks hipi voodiks. Lisaks pritsessi ja hipi stiilile pakub Muruum ka järgmisi teemasarju: Folk, Kapten ja Robinson.

Muruumi mööbel on kindlasti kõigi laste lemmik! Murumuu kollektsiooniga saab tutvuda siin. Allikas: http://www.muruum.ee/pood/kapten.html

Warm North – disainimööbel, mis sobib nii maakoju kui ka linna korterisse. Warm North kollektsioon on inspireeritud igapäevaelust ja seetõttu iseloomustab seda praktilisus ning lihtsus. Valikus on nii söögi-, diivani, abilaudu ning erinevaid aksessuaare, mis enda minimalistliku disaini poolest on lihtsalt kokku sobitavad erinevate stiilidega.

Tõeliselt nutikas on investeerida aegumatu disainiga kvaliteetsesse tammepuidust lauda The Simplest Tabel, mis kaunistab enda minimalistlikusega iga kodu või kontorit.