Jõuluehted – huvitavad jõulukaunistused Home4you e-poest

Jõuluehted

Elegantselt kaunistatud kodu, särav jõulukuusk ja ühine aeg koos perekonnaga muudavad jõuluaja meeldejäävaks ning ilusaks. Seega on pühade eel paslik rääkida kodu dekoreerimisest jõuluehetega, et luua enda koju meelepärane ja õdus interjöör.

Jõulukaunistused
Allikas: Home4you jõulukaunistused kategooria

Ennekõike tuleb läbi mõelda, milliseid ruume ja millises ulatuses soovitakse kaunistada – kas kogu kodu ja õueala või hoopiski vaid elutuba ja jõulukuuske. Jõulukuusk on pühade keskne element ja seetõttu kulub tihtipeale just selle kaunistamisele tükk aega. Kuidas ehtida kodu ja jõulukuuske nii, et lõpptulemus oleks stiilipuhas ja kaunis?

Jõulukaunistused ja värvivalik

Jõulukaunistuste värvivalik paneb aluse kogu kodu disainimisele, soovituslik on valida värvitoon, mis harmoneerub ja loob ühtse kokkusobivuse üldise kodu kujundusega. Kui sinu kodu on skandinaavialikult lihtne, siis kindlasti peaks sama joont järgima ka jõulukanistuste osas. Mõned head näited aegumatutest jõuluehetest on leitavad Home4you e-poest (mööbel ja sisustus): minimalistliku stiiliga ja heledates külmades toonides jõuluehted: Boho White lumekarva kaunistused ning Black Gold jõuluehted, mis on julge valik metalsete varjundite poolest.

 

Jõulukaunistused
Jõuluehe BOHO White

Kui soovid kasutada klassikalisi jõulu värve, milleks on punane ja roheline, siis anna enda kuusepuule aktsenti mõne üksiku punase jõulukaunistusega, näiteks lipsu, pärja või jõuluehtega, millel on kaunid punased ornamendid.

Värviküllase ja huvitava jõulupuu saab luu kombineerides erinevaid külma ja sooja alatooniga jõuluehteid. Meeles tasub pidada aga seda, et külmad ja soojad toonid tuleb omavahel lahus hoida, et mitte luua üleliia värvikirevat jõulukuuske.

Sooja alatooniga lõpptulemuse annavad punase, ornaži ja kuldse värvusega jõuluehted, külma alatooni loovad aga roheline, lilla, sinine ja hõbedane toon jõulukaunistustes.

Home4You e-poes on saadaval palju vastupidavad ja rahakotisõbraliku hinnaklassiga jõuluehteid, mida on võimalik osta nii ühe kaupa kui ka erinevate komplektidena. Vaata, millega sellel aastal Home4you enda kliente rõõmustavad siit ja vali endale meelepärased jõulukaunistused.

Elektriküünlad

Jõuluehted on küll kuusekaunistamise põhielemendiks, kuid unustada ei tasu ka elektriküünlaid, mis tihtipeale loovad täiesti eripärase kombinatsiooni koos kuusel rippuvate ehetega. Elektriküünalde valik on poodides väga lai, seega iga üks leiab endale meelepärases värvitoonis, kujus ja hinnaklassis sobilikud.

Enne lõpliku ostu tegemist tuleb kindlasti järgi uurida, kas välja valitud elektriküünaldel on olemas ka varupirnid. Paljudel väga soodsatel elektriküünaldel puudub võimalus lihtsalt soetada varupirne, mistõttu ei ole pärast pirnide läbipõlemist need enam kasutamiseks sobilikud.

Elektriküünlad
Jõuluvalgusti STAR H55cm

Välja selgitatud varupirnide ostu võimalused, siis võib jätkata juba värvi, kuju jms valikuga. Elektriküünlad võivad olla pea kõikides toonides, kuid tähtsaim on valiku juures meeles pidada seda, et need looksid ühtselt kokkusobiva pildi ka jõuluehetega.

Kodu aknalauad, kummutid ja teised vabad pinnad võib kaunistada erinevate LED elektriküünaldega, mis toovad sinu koju lisavalgust ja hubasust. Täiesti aegumatu ning klassikaline valik on tähekujulised või kolmnurksed elektriküünlad, nagu näiteks Star ja Jarve küünlad, mille leiad siit.

Loomingulist kujundamist!