Kas õhksoojuspump võib tõesti sobida ka interjööriga?

mitsubishi-soojuspump
Pilt pärineb KliimaMarket.ee tootelt Mitsubishi MSZ-LN35 seinamudel

Õhksoojuspump on mugav, lihtne ja loomulikult ka keskkonnasäästlik kütteallikas, mis vallutab nii kodusid kui ka büroohooneid. Säästlik soojusenergia tootmine on soojuspumpadest teinud selle sajandi kütmise hiti, mida kõik endale ihaldavad. Suurimaks miinuseks on aga nende suurus ja tihtipeale ebaesteetiline väljanägemine.
Raske on ette kujutada, et harmoneeruvasse interjööri tuleb paigutada ka suur, kohmakas kütteseade. See on probleem, millega on paljud sisekujundajad silmitsi seisnud.

Õhksoojuspumpade tootevalikut jälgides on näha, et järjest enam panevad tootjad rõhku ka kütteallika väljanägemisele. Ka Eesti turule on müügile saabunud lihtsa ja stiilse väljanägemisega uued Mitsubishi õhksoojuspumbad. Mitsubishi on valmistanud stiilsemad soojuspumbad ka kvaliteetsest materjalist, et need mõjuksid siseruumis kõrgklassilisena igas mõttes. Kollektsiooni kuuluvad kolmes erinevas värvitoonis soojuspumbad – pärlvalge, rubiinpunane ja oonüksmust. Põnevat ja julget värvivalikut iseloomustab aga just rubiinpunane, mida annab sobitada sügavates toonides ruumidesse ja ka kodudesse, mis on sisustatud vanamööbli või antiikmööbliga. Mitsubishi õhksoojuspumpasid müüvad Eestis Bestair, Külmaline, KliimaMarket ja paljud teised edasimüüjad – tutvu värvilahendustega nende veebilehekülgedel ja vali enda lemmik.

Kogu ruumi terviklikuks sisekujundamiseks tuleb algusest peale arvestada ka soojuspumba paigutamisega. See tagab parimad võimalikud lahendused ruumis. Läbi mõtlemata lahendust ei päästa ka stiilse väljanägemisega soojuspump.