Pehme mööbel Eesti tootjatelt – 5 huvitavat ideed sinu koju!

Väga oluline on pehme mööbel majapidamistes ning kontorites. Õigesti valitud mööbel soodustab lihasvalusi ning kangestunud oleku teket. Kui juba valida mööblit, siis tasuks muretseda pehme mööbel Eesti tootjalt. Võrreldes välismaa mööblitootjatega, ei jää Eesti tootjate pehme mööbli komplektid sugugi alla nii hinna, disaini, unikaalsuse ja materjalide poolelt.

Tarmeko pehme mööbli komplektid on Eestis kõige rohkem tuntud. Astudes Tarmeko poodi, leiad pehmet mööblit oma koju igaks olukorraks. Mis torkab Tarmeko juures silma on retro stiilis tugitoolid, mida toodetakse nii erinevates naha-, tekstiilivalikutes kui ka puidu viimistlustes. See sobib nii elutoa pehmeks mööbliks, kui ka kodukontorisse.

Võru EMPAK spetsaliseerumisalaks on pehme mööbli müük. Enamasti on valikutes diivanid, kuid silma jääb jalgpalli mustriga kott-tool, mida soetada nii koju või kontorisse. Kindlasti sobiks see samuti kingituseks või ürituseks. Väga vabalt võib olla see lastetoas või elutoas, aidates lõõgastuda peale väsitavat päeva.

pehme-moobel-kott-tool
Empak kott-tool

Softrend disainib pehmet mööblit, mis jääb igale külalisele meelde, nii selle mugavuse kui ka stilistika poolest. Mia tugitoolvoodi kireb värvidest, ning sobiks ideaalselt elutuppa või magamistoa voodi kõrvale. Tugitooli valik on tähtis, ning on oluline, et see sobiks ruumiga kokku ning oleks sealhulgas väga pehme.

Bellus on tulnud välja huvitava kontseptsiooniga, milleks on reguleeritav voodi. Saad kontrollida oma positsiooni puldiga. Lisaks sellele on võimalik muuta ka voodi kõvadust, kui soovid pehmemat madratsit, siis on see ainult nupu vajutuse kaugusel. Voodis saad süüa nii hommikust, lugeda raamatut, vaadata televiisorit just endale sobilikus asendis. See voodi on ikka tõeline ime, ning peaks olema iga inimese kodus, kes ei leia endale mugavat asendit.

diamond_adjustable_interior
Bellus voodi

Ermatiko toodab põhiliselt diivaneid, diivanvoodeid ning nurgadiivaneid. Iga majapidamine on enamasti sisustatud diivaniga. Pehme mööbel on kodus vajalik ning Ermatiko suudab pakkuda laia valikut selles osas. Manchesteri diivanvoodi sobib perfektselt suureliikmelisse peresse, kuna see on väga suur ning mahutab terve pere ühiselt diivanile.

Enne otsuse tegemist on tarvilik tootega tutvuda ning olla kindel mugavuses, disainis ning sobivuses. Eestis on mööbliettevõtteid palju ning valik on lai. Mööbel peab olema pehme ning soovidele vastav.

Toeta Eesti mööblitootjaid ja soeta pehme mööbel Eesti tootjalt.