Sügiseste aiasisustuse nõuanded

puidust-lillekast

Sügis on käes ja aiad ootavad veel viimast pingutust. Seekord pöörame pilgu aiasisustuse poole. Vaata oma aknast välja ja mis moodustab sinu aiast kõige suurema osa? Vastuseks on muru. Muru ei pea olema lihtsalt roheline väli.

Lillepotid ja aiakaunistused aitavad tuua elu isegi väikesele murulapile. Tuleasemed lisavad hubasust ja praktilise puudutuse ka kõige külmemale aiale. Aias tuleb mõelda loominguliselt ja tihtipeale on vanadele mööbliesemetele võimalus uus hing sisse puhuda just aias.

Väikese vaevaga saab vanast kaltsuvaibast meisterdada mõnusa aiakiige. Leiad kodust rohkem kui ühe kaltsuvaiba, siis tekita igale pereliikmele mõnus koht pikutamiseks. Vaip on just kiigeks väga hea materjal, sest see on tugev ja hoiab hästi vormi. Kaltsuvaibast mõnusa suvise võrkkiige meisterdamine on lihtne:
Screen Shot 2018-10-07 at 21.55.32

Aia- terrassimööbli soovitame valida tuntud tegijatelt aga isikupärasteks tulemusteks tuleb pöörduda puidutöö pakkujate poole. CNC lõikamine ja freesimine võimaldab teha puidust ning teistest erinevatest materjalidest aiasisustust. Sügisõhtutel aia valgustamiseks saab luua lillekasti, mis päevasel ajal näeb välja kena kujunduselemendina:

Screen Shot 2018-10-07 at 21.36.18

Õhtul aitaks aga valgustada aeda:
puidust-lillekast

Kena aia kujundamisel tuleb ette tihtipeale ka oksadest vabanemist. Soovitame võtta appi kvaliteetne oksapurustaja, mis aitab põõsaste piiramisel ja puuvõrade kärpimisest vedelema jäänud oksad purustada ning kasutada aiatee või lillepeenra jaoks:
pathway-2289978_640

Soovitame lisaks vaadata Pinteresti, millest leiab mitmeid aiasisutuse ideede nimekirjasid:
Screen Shot 2018-10-07 at 21.49.08